Продаж, проектування та встановлення систем безпеки в Запоріжжі та Запорізькій області
Наши телефоны
(098)(050)(073)

Камери відеоспостереження

Відеоспостереження - це найпопулярніший вид систем безпеки, який проник практично у всі сфери діяльності людини. Камери відеоспостереження встановлюють для охорони приватної власності, підприємств, контролю за персоналом в офісі та різних організаціях. Відеоспостереження дає не лише візуальний контроль за тією чи іншою територією/об'єктом, але й дає можливість проаналізувати помилки після виникнення надзвичайної ситуації, допоможе розкрити особистість чи особливі прикмети зловмисника.

Камера – це очі охоронної системи відеоспостереження, найважливіша її частина. Камера формує відео для подальшого його запису в архів відеореєстратора.

Класифікація камер відеоспостереження

За способом формування сигналу відеокамери можна поділити на три основні підгрупи:

  • аналогові (CVBS);
  • AHD, HD-TVI, HD-CVI (аналогові камери формату HD);
  • цифрові (IP).

Аналогові камери можна назвати пережитком минулого. Вони втратили свою актуальність на ринку відеоспостереження, за рахунок невеликого дозволу (до 1200 ТВЛ) та малої дистанції передачі відеосигналу.

На зміну застарілому аналогу прийшли сучасні HD технології. Роздільна здатність відео в таких камерах може досягати 8МП. Технологія PoC (Pover over Coaxial) забезпечує можливість одночасно передавати сигнал та живлення по коаксіальному кабелю.

Цифрові відеокамери - це сучасні пристрої для відеоспостереження, що мають свій власний мікропроцесор, за допомогою якого вони самі оцифровують і стискають відео для подальшого запису в архів мережевого відеореєстратора (NVR), флеш-накопичувача microSD, або хмарного сховища. У наш час роздільна здатність таких камер може досягати 24 мегапікселів, а дальність передачі відеопотоку у форматі 4К з живленням по одному кабелю (технологія PoE) досягає 350м.

Об'єктиви відеокамер бувають трьох видів:

  • фіксовані (фіксована фокусна відстань);
  • варіофокальні (фокусна відстань налаштовується вручну за допомогою регулятора на корпусі камери);
  • моторизовані (PTZ - pan, tilt, zoom; камери з підтримкою віддаленого керування оптичним зумом).

За способом встановлення та використання відеокамери поділяють на:

  • вуличні (зовнішні)
  • внутрішні (для приміщень)

За способом передачі сигналу відеокамери поділяються на два види:

  • провідні (дротові)
  • бездротові

Виды камер видеонаблюдения, их классификация

До провідних систем відноситься більша частина всіх камер відеоспостереження, будь то аналогове або цифрове обладнання. Відеопотік у таких відеокамерах передається через коаксіальний кабель, вита пара або оптоволокно.

До бездротових систем відносяться лише IP камери, які мають у своєму складі вбудований Wi-Fi модуль. Відмінною особливістю від цифрових провідних камер є автономний режим роботи без підключення до мережного реєстратора. Цьому сприяє стрімкий розвиток запису інформації у хмарні сховища та підтримка зовнішніх SD накопичувачів. Такі камери часто встановлюють у місцях, де неможливе прокладання кабельної траси.

За конструкцією корпусу камери відеоспостереження діляться на:

  • купольні (мають сферичну форму з кутом повороту по вертикалі 90 градусів та по горизонталі 360 градусів, найчастіше встановлюють усередині приміщень);
  • циліндричні (мають форму циліндра, найчастіше використовують для зовнішньої установки);
  • кубічні (мають форму прямокутного куба, використовуються всередині приміщень, тому що не мають погодостійких характеристик);
  • корпусні (камери зі змінним об'єктивом);
  • роботизовані (SPEED DOME) (поворотні камери відеоспостереження).

Форм-фактор камер видеонаблюдения, их типы

 

Як вибрати камеру для відеоспостереження?

 Перед тим, як вибирати камери для відеоспостереження, потрібно чітко поставити перед собою які завдання вони виконуватимуть. Чим точніше поставлене завдання, тим більше коштів можна заощадити під час проектування всієї охоронної системи.

Насамперед на що варто звертати увагу при виборі відеокамер це місце, де вони будуть встановлюватися, освітленість цього місця та якість відеозображення, яку ми хочемо побачити в кінцевому результаті. Виходячи з цієї інформації, Ви спростите свій вибір камери за її характеристиками.

Якщо камери встановлюватимуться на вулиці, то зупиняйте свій вибір на металевому корпусі з погодостійкими та антивандальними характеристиками. Якщо місце погано освітлюється, вибирайте пристрої з інфрачервоним підсвічуванням або укомплектовуйте їх прожекторами.

Якісна картинка – це не тільки висока роздільна здатність зображення, але й правильно підібраний кут огляду камери (кут огляду залежить від фокусної відстані об'єктива, чим вона більша, тим менший кут огляду ми можемо отримати).

Немає можливості прокласти кабель? Вам допоможуть IP-камери з підтримкою Wi-Fi.

Компанія «Лінія Безпеки» пропонує величезний асортимент камер для створення систем відеоспостереження будь-якої складності. В наявності нашого інтернет-магазину понад 400 моделей аналогових камер AHD, HD-TVI, HD-CVI формату для дому, офісу, вулиці чи складу. Ми пропонуємо лише перевірене обладнання від провідних виробників на ринку систем відеоспостереження, таких як Hikvision, Dahua та Tecsar.

Якщо при виборі обладнання у Вас виникли питання, звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті. Будемо раді допомогти убезпечити Вас та ваше майно!